RN731ETTP1762F25
MFR.Part #
RN731ETTP1762F25
JLCPCB Part #
C4133929
Description
-55℃~+155℃ 17.6kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS