SG73G2ATTD5493C
MFR.Part #
SG73G2ATTD5493C
JLCPCB Part #
C6677410
Description
-55℃~+155℃ 500mW 549kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS