SG73G2ATTD5492C
MFR.Part #
SG73G2ATTD5492C
JLCPCB Part #
C7359349
Description
-55℃~+155℃ 500mW 54.9kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS