RN73H2ETTD8351C50
MFR.Part #
RN73H2ETTD8351C50
JLCPCB Part #
C4280600
Description
-55℃~+155℃ 250mW 8.35kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS