SG73G2BTTD8062D
MFR.Part #
SG73G2BTTD8062D
JLCPCB Part #
C5894006
Description
-55℃~+155℃ 500mW 80.6kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS