SG73G2ATTD5492D
MFR.Part #
SG73G2ATTD5492D
JLCPCB Part #
C6295339
Description
-55℃~+155℃ 500mW 54.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS