SR732ATTD5R23D
MFR.Part #
SR732ATTD5R23D
JLCPCB Part #
C2600540
Description
-55℃~+150℃ 333mW 5.23Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS