HV733ARTTE8254F
MFR.Part #
HV733ARTTE8254F
JLCPCB Part #
C20096824
Description
-55℃~+155℃ 1W 8.25MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS