SG73G2ATTD5111C
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73G2ATTD5111C
JLCPCB Part #
C5910644
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 5.11kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS