SG73G2ATTD5111D
MFR.Part #
SG73G2ATTD5111D
JLCPCB Part #
C7359348
Description
-55℃~+155℃ 5.11kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS