RN73H1JTTD4530A10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H1JTTD4530A10
JLCPCB Part #
C4070245
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 453Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS