Y11723K09600B9R
MFR.Part #
Y11723K09600B9R
JLCPCB Part #
C4042164
Description
-55℃~+150℃ 100mW 3.096kΩ ±0.1% ±2ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS