RK73G2BRTTD1541D
MFR.Part #
RK73G2BRTTD1541D
JLCPCB Part #
C5850993
Description
-55℃~+155℃ 1.54kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS