SG73P2ERTTD43R2F
MFR.Part #
SG73P2ERTTD43R2F
JLCPCB Part #
C5915153
Description
-55℃~+155℃ 43.2Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS