SG73G2ATTD3601D
MFR.Part #
SG73G2ATTD3601D
JLCPCB Part #
C7359336
Description
-55℃~+155℃ 3.6kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS