RK73G2ATTD6190C
MFR.Part #
RK73G2ATTD6190C
JLCPCB Part #
C6269902
Description
-55℃~+155℃ 125mW 619Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS