RN73H1JTTD4021A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD4021A10
JLCPCB Part #
C4065922
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.02kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS