SG73G2ATTD3571C
MFR.Part #
SG73G2ATTD3571C
JLCPCB Part #
C5893754
Description
-55℃~+155℃ 3.57kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS