HV733ARTTE1694F
MFR.Part #
HV733ARTTE1694F
JLCPCB Part #
C6638075
Description
-55℃~+155℃ 1.69MΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS