SG73G2ATTD3572C
MFR.Part #
SG73G2ATTD3572C
JLCPCB Part #
C5893756
Description
-55℃~+155℃ 35.7kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS