RN73H2BTTD5112B25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD5112B25
JLCPCB Part #
C2557658
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS