SR73W2HTTE6R98F
MFR.Part #
SR73W2HTTE6R98F
JLCPCB Part #
C3935328
Description
-55℃~+150℃ 6.98Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS