RK73G2ATTD1543C
MFR.Part #
RK73G2ATTD1543C
JLCPCB Part #
C6648465
Description
-55℃~+155℃ 125mW 154kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS