RK73H1ETTP29R4D
MFR.Part #
RK73H1ETTP29R4D
JLCPCB Part #
C6270423
Description
-55℃~+155℃ 100mW 29.4Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS