RN73H2BTTD1871D50
MFR.Part #
RN73H2BTTD1871D50
JLCPCB Part #
C2542413
Description
1.87kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS