SG73G2ATTD2211D
MFR.Part #
SG73G2ATTD2211D
JLCPCB Part #
C6481755
Description
-55℃~+155℃ 2.21kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS