RN73H1JTTD2291F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2291F25
JLCPCB Part #
C4090046
Description
100mW 2.29kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS