RN732BTTD17R2B25
MFR.Part #
RN732BTTD17R2B25
JLCPCB Part #
C4242996
Description
-55℃~+155℃ 125mW 17.2Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS