RN73R1JTTD1620D10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1JTTD1620D10
JLCPCB Part #
C2546105
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 162Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS