SG73G2ATTD21R5C
MFR.Part #
SG73G2ATTD21R5C
JLCPCB Part #
C6295277
Description
-55℃~+155℃ 21.5Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS