HV732BTTD1214F
MFR.Part #
HV732BTTD1214F
JLCPCB Part #
C4317441
Description
-55℃~+155℃ 1.21MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS