RN73H1JTTD2002D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD2002D100
JLCPCB Part #
C4266372
Description
-55℃~+155℃ 100mW 20kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS