RK73G1ERTTP3012D
MFR.Part #
RK73G1ERTTP3012D
JLCPCB Part #
C6973456
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30.1kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS