SG73S2ATTD19R1D
MFR.Part #
SG73S2ATTD19R1D
JLCPCB Part #
C3956058
Description
-55℃~+155℃ 19.1Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS