RN732BTTD9101A25
MFR.Part #
RN732BTTD9101A25
JLCPCB Part #
C4108480
Description
-55℃~+155℃ 125mW 9.1kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS