SG73G2ATTD1581D
MFR.Part #
SG73G2ATTD1581D
JLCPCB Part #
C6481716
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS