SG73P2ATTD1581D
MFR.Part #
SG73P2ATTD1581D
JLCPCB Part #
C4225785
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS