SG73G2ATTD1432D
MFR.Part #
SG73G2ATTD1432D
JLCPCB Part #
C6220571
Description
-55℃~+155℃ 14.3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS