RN731JTTD1151B50
MFR.Part #
RN731JTTD1151B50
JLCPCB Part #
C4034533
Description
-55℃~+155℃ 1.15kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS