SG73G2BTTD1432D
MFR.Part #
SG73G2BTTD1432D
JLCPCB Part #
C6677483
Description
-55℃~+155℃ 14.3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS