SG73G2ATTD1372D
MFR.Part #
SG73G2ATTD1372D
JLCPCB Part #
C6295250
Description
-55℃~+155℃ 13.7kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS