RN73H1JTTD2911F25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2911F25
JLCPCB Part #
C4158748
Description
100mW 2.91kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS