SG73G2ATTD1072D
MFR.Part #
SG73G2ATTD1072D
JLCPCB Part #
C7310306
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS