RN732BTTD54R9F50
MFR.Part #
RN732BTTD54R9F50
JLCPCB Part #
C6407485
Description
-55℃~+155℃ 125mW 54.9Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS