SG73G2ATTD1001D
MFR.Part #
SG73G2ATTD1001D
JLCPCB Part #
C5910521
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS