CF1/2CT52R200J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
CF1/2CT52R200J
JLCPCB Part #
C2613300
Package
Plugin,D3xL8.5mm
Description
-450ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 20Ω 500mW Carbon Film Resistor ±5% Plugin,D3xL8.5mm Through Hole Resistors ROHS