RN732BTTD6801D100
MFR.Part #
RN732BTTD6801D100
JLCPCB Part #
C4159004
Description
-55℃~+155℃ 125mW 6.8kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS