SG73G1JTTD5490D
MFR.Part #
SG73G1JTTD5490D
JLCPCB Part #
C7359210
Description
-55℃~+155℃ 333mW 549Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS