SG73G1JTTD5490C
MFR.Part #
SG73G1JTTD5490C
JLCPCB Part #
C5750249
Description
-55℃~+155℃ 333mW 549Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS