RK73B2ATTD134J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73B2ATTD134J
JLCPCB Part #
C316807
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 150V 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS